Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 2719
Nejnovější produkty

KASPA VENUS 1

Naše cena: 4584.00 Kč

Stolní svítidla

KASPA BIKE stolní

Originální svítidlo inspirované prvky klasických, holandských jízdních kol. Dekoratívní stojan je mechanismus pro nastavení sklonu stínidla a umožňuje ovládání světelného paprsku.

Cena:6599.00
Dostupnost:Do 10dnů

KASPA REA BLACK

Tato stolní lampa je kombinací klasiky a univerzálnosti. Jemná řada odstínů látek - bílá, šedá nebo černá se dokonale hodí k nevyváženému, elegantnímu tvaru podstavy. Vše je ruční výroba a malé vzduchové bubliny, které se někdy vyskytují v základně jsou výsledkem ruční výroby a potvrzují originalitu výrobku.

Cena:6538.00
Dostupnost:Do 10dnů

KASPA REA TRANSPARENT

Tato stolní lampa je navržena tak, aby skloubila klasiku s univerzálnosti. Jemná řada odstínů látek - bílá, šedá nebo černá se dokonale hodí k nevyváženému, elegantnímu tvaru podstavy. Vše je ruční výroba a malé vzduchové bubliny, které se někdy vyskytují v základně, jsou výsledkem ruční výroby a potvrzují originalitu výrobku.

Cena:6538.00
Dostupnost:Do 10dnů

KASPA REA WHITE

Tato stolní lampa je kombinací klasiky a univerzálnosti. Jemná řada odstínů látek - bílá,šedá nebo černá se dokonale hodí k nevyváženému, elegantnímu tvaru podstavy. Vše je ruční výroba a malé vzduchové bubliny, které se někdy vyskytují v základně, jsou výsledkem ruční výroby a potvrzují originalitu výrobku.

Cena:6538.00
Dostupnost:Do 10dnů

KASPA SAWA TRANSPARENT

Elegantní svítidlo se skleněnou podstavou v transparentní povrchové úpravě, poskytuje efekt útulnosti, tepla a smyslnosti. Ruční výroba je devizou celého svítidla a drobné vzduchové bubliny, které se někdy vyskytují v těchto skleněných výrobcích jsou výsledkem výroby Faraway skla a proto nejsou na závadu, ale naopak svítidlu zajišťují jeho jedinečnost.

Cena:4584.00
Dostupnost:

KASPA SAWA GRAFIT MAT

Elegantní svítidlo se skleněnou podstavou v grafitové povrchové úpravě, poskytuje efekt útulnosti, tepla a smyslnosti. Ruční výroba je devizou celého svítidla a drobné vzduchové bubliny, které se někdy vyskytují v těchto skleněných výrobcích jsou výsledkem výroby Faraway skla a proto nejsou na závadu, ale svítidlu zajišťují jeho jedinečnost.

Cena:4584.00
Dostupnost:

KASPA SAWA TRANSPARENT GRAFIT

Elegantní svítidlo se skleněnou podstavou v kouřové povrchové úpravě, poskytuje efekt útulnosti, tepla a smyslnosti. Ruční výroba je devizou celého svítidla a drobné vzduchové bubliny, které se někdy vyskytují v těchto skleněných výrobcích jsou výsledkem výroby Faraway skla a proto nejsou na závadu, ale svítidlu zajišťují jeho jedinečnost.

Cena:4912.00
Dostupnost:

KASPA STOLNÍ SVÍTIDLO FERIA

Kolekce závěsných a stolních lamp FERIA, dokonale prosvětlí váš interiér a dodává mu exotický nádech a to i díky širmům z kvalitní tkaniny, které navrhl známý designer Alessandro Bini.

Cena:6538.00
Dostupnost: